Střední zdravotnická škola, Ruská 2200/91, 100 00 Praha 10
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 22.2.2018
Nepřítomné třídy-1012345678910111213
1.LASem
1.LBSem
2.LASemSem
2.LBSemSem
3.LBOdPrOdPrOdPrOdPrOdPrOdPrOdPrOdPrOdPrOdPr
Nepřítomní učitelé-1012345678910111213
Formánková Monika(Sou)....-....-....
Janíková Taťána(Sou)......-..-Bal
Janošová Taťána(Sou)Liš....-
Johnová Tereza(Sou)Mac-MochMat--
Kenkušová Dagmar(Úřj)Vich
Líbalová Radka(Sou)....----
Mašková Jana(Sou)HraHraHraHra-
Novotná Jana(Sou)........................-....
Paclíková Martina(Sou)....
Pohlová Zuzana(Sou)ZuIHnE---
Ramešová Dana(Sou)..ČupHan......---
Šebková Hana(Úřj)....
Šolcová Lenka(Sou)....SvoMBudŠimJag-
Místnosti mimo provoz-1012345678910111213
2_AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
2_BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4D1AbscAbsc
3J1AbscAbsc
102AbscAbscAbscAbscAbsc
104AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
3PSAbscAbsc
412AbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Balická Darina5. hodpřesun <<Mat4.LA(413)z 23.2. 2. hod
8. hodsupl. (Janí Sou)ZKO4.LB(104)dozor
Budina Zdeněk4. hodsupl. (ŠoL Sou)OšP1.O (Tv1)(4D2)dozor
Čumpelík Karel1. hodsupl. (Ram Sou)PPo2.LA (Tv2)(4D1)dozor
3. hodzměna ČJL3.LA(308)
4. hodzměna ČJL2.S(Ter)
6. hododpadáČJL3.LBzrušeno
Dvořáková Pavla5. hodzměna ČJL2.LA(311)
Frišová Kamila4. hododpadáICT3.LB (Tv1)zrušeno
5. hododpadáICT3.LB (Tv2)zrušeno
8. hodnavíc ICT2.O (Tv2)(2P2)do úvazku
8. hododpadáICT2.O (Tv1)zrušeno
Hambálková Zuzana7. hodpřesun <<KoAj4.B (Tv2)(4D1)z 9. hod
9. hodpřesun >>KoAj4.B (Tv2)na 7. hod
Hanusová Barbora1. hodzměna SPe3.S(1L1)
2. hodsupl. (Ram Sou)PPo2.LA (Tv1)(4D1)dozor
8. hodnavíc SAK2.O (Tv1)(311)do úvazku
8. hododpadáSAK2.O (Tv2)zrušeno
Hnízdilová Eva4. hodsupl. (Poh Sou)PsK4.B (Zals)+(311)dozor
Horáková Jana2. hodnavíc PsK2.A (Tv1)(3PS)do úvazku
2. hododpadáPsK2.A (Tv2)zrušeno
Hořejš Petr7. hodzměna AJ2.T(414)
Hraško Petr3. hodspojeno (Maš Sou)TV1.BP (Aj1)(TEL)
4. hodspojeno (Maš Sou)TV1.BP (Aj1)(TEL)
5. hodspojeno (Maš Sou)TV1.BP (Aj2)(TEL)
6. hodspojeno (Maš Sou)TV1.BP (Aj2)(TEL)
Hromádková Jana4. hodzměna Oše4.A(4D1)
Hřebíková Pavla7. hododpadáKLP3.LBzrušeno
Jagerová Jana6. hodsupl. (ŠoL Sou)OšP1.O (Tv2)(311)dozor
7. hodpřesun <<Eko2.A(307)z 8. hod
8. hodpřesun >>Eko2.Ana 7. hod
Johnová Tereza1. hodzměna Oše2.B (Tv1)(416)
Kadlecová Daniela2. hodzměna SPe2.S(1L2)
Kirchhofová Kateřina0. hododpadáZOP3.T (Zop2)zrušeno
1. hododpadáZOP3.T (Zop2)zrušeno
2. hododpadáZOP3.T (Zop2)zrušeno
3. hododpadáZOP3.T (Zop2)zrušeno
4. hododpadáZOP3.T (Zop2)zrušeno
Krejčí Ivan3. hodzměna ČJL2.O(4D1)
Kroková Radmila6. hodzměna NJ4.A (Nzal)+(4P1)
9. hododpadáNJn3.LB (NjBL)+
10. hododpadáNJn3.LB (NjBL)+
Líbalová Radka1. hodnavíc OšP2.O (Tv1)(3_C)
2. hodnavíc OšP2.O (Tv1)(3_C)
Lišková Ludmila3. hodzměna Fyz4.LB(4D2)
5. hodsupl. (Jan Sou)KLP2.A(205)dozor
7. hodzměna Che4.LB(206)
Macková Olga2. hodsupl. (Joh Sou)VZV2.B(1L1)dozor
5. hododpadáLJ1.LAzrušeno
Martincová Daniela4. hododpadáFyz2.LA
Matoušová Radana5. hodsupl. (Joh Sou)Oše2.B (Tv1)(3Cp)dozor
Menjajlenko Nikolaj4. hodzměna RJn1.LA (Rjn)(2P2)
9. hododpadáRJn3.LB (Rjns)+
10. hododpadáRJn3.LB (Rjns)+
Mochan Jaroslav4. hodsupl. (Joh Sou)Oše2.B (Tv2)(3Cp)dozor
6. hododpadáICT2.LB (Tv2)zrušeno
7. hododpadáICT2.LB (Tv2)zrušeno
Skalická Libuše3. hododpadáICT2.LA (Tv2)zrušeno
Svoboda Miroslav3. hodsupl. (ŠoL Sou)OšP1.O (Tv1)(3Cp)dozor
6. hododpadáTV2.LB (Tv1)zrušeno
7. hododpadáTV2.LB (Tv1)zrušeno
Svobodová Irena9. hododpadáŠJn3.LB (Šjns)+
10. hododpadáŠJn3.LB (Šjns)+
Šimečková Eva4. hodzměna AJ3.LA (Aj)(308)
5. hodsupl. (ŠoL Sou)OšP1.O (Tv2)(2P2)dozor
8. hododpadáAJ3.LBzrušeno
Škoda Libor5. hododpadáNJn1.LB (Njn)zrušeno
Vichrová Darina3. hodzměna Fyz1.LA(310)
5. hodsupl. (Ken Úřj)Mat2.O(307)dozor
Zubíčková Jana2. hodzměna Bio3.LA(3J1)
3. hododpadáBio3.LBzrušeno
5. hodzměna Bio4.LB(4D2)
6. hodzměna Bio1.LA(307)
Zušťáková Irena3. hodsupl. (Poh Sou)PsK4.A(311)dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.BP3. hodTVAj1(TEL)spojíHraško Petr(Maš)
4. hodTVAj1(TEL)spojíHraško Petr(Maš)
5. hodTVAj2(TEL)spojíHraško Petr(Maš)
6. hodTVAj2(TEL)spojíHraško Petr(Maš)
1.LA3. hodFyz(310)změnaVichrová Darina
4. hodRJnRjn(2P2)změnaMenjajlenko Nikolaj
5. hodLJodpadá(Mac)
6. hodBio(307)změnaZubíčková Jana
5. hod Seminář
1.LB5. hodNJnNjnodpadá(Ško)
5. hod Seminář
1.O3. hodOšPTv1(3Cp)suplujeSvoboda Miroslav(ŠoL)
4. hodOšPTv1(4D2)suplujeBudina Zdeněk(ŠoL)
5. hodOšPTv2(2P2)suplujeŠimečková Eva(ŠoL)
6. hodOšPTv2(311)suplujeJagerová Jana(ŠoL)
2.A1. hodOšeTv2odpadá(For)
2. hodPsKTv1(3PS)navícHoráková Jana
2. hodOšeTv1odpadá(For)
2. hodPsKTv2odpadá(Hor)
5. hodKLP(205)suplujeLišková Ludmila(Jan)
6. hodOšeTv1odpadá(For)
7. hodEko(307)přesun <<Jagerová Janaz 8. hod
7. hodOšeTv2odpadá(For)
8. hodEkopřesun >>na 7. hod
2.B1. hodOšeTv1(416)změnaJohnová Tereza
2. hodVZV(1L1)suplujeMacková Olga(Joh)
4. hodOšeTv2(3Cp)suplujeMochan Jaroslav(Joh)
5. hodOšeTv1(3Cp)suplujeMatoušová Radana(Joh)
2.LA0. hodPPoTv2odpadá(Ram)
1. hodPPoTv2(4D1)suplujeČumpelík Karel(Ram)
2. hodPPoTv1(4D1)suplujeHanusová Barbora(Ram)
3. hodICTTv2odpadá(Ska)
3. hodPPoTv1odpadá(Ram)
5. hodČJL(311)změnaDvořáková Pavla
3.-4. hod Seminář
2.LB6. hodICTTv2odpadá(Moch)
6. hodTVTv1odpadá(SvoM)
7. hodICTTv2odpadá(Moch)
7. hodTVTv1odpadá(SvoM)
6.-7. hod Seminář
2.O1. hodOšPTv1(3_C)navícLíbalová Radka
2. hodOšPTv1(3_C)navícLíbalová Radka
3. hodČJL(4D1)změnaKrejčí Ivan
5. hodMat(307)suplujeVichrová Darina(Ken)
8. hodICTTv2(2P2)navícFrišová Kamila
8. hodSAKTv1(311)navícHanusová Barbora
8. hodICTTv1odpadá(FšK)
8. hodSAKTv2odpadá(Han)
2.S2. hodSPe(1L2)změnaKadlecová Daniela
4. hodČJL(Ter)změnaČumpelík Karel
2.T7. hodAJ(414)změnaHořejš Petr
3.LA2. hodBio(3J1)změnaZubíčková Jana
3. hodČJL(308)změnaČumpelík Karel
4. hodAJAj(308)změnaŠimečková Eva
3.LB3. hodBioodpadá(Zub)
4. hodICTTv1odpadá(FšK)
5. hodICTTv2odpadá(FšK)
6. hodČJLodpadá(Čup)
7. hodKLPodpadá(Hře)
8. hodAJodpadá(Šim)
1.-10. hod Odborná praxe
3.S1. hodSPe(1L1)změnaHanusová Barbora
3.T0. hodZOPZop2odpadá(Kir)
1. hodZOPZop2odpadá(Kir)
2. hodZOPZop2odpadá(Kir)
3. hodZOPZop2odpadá(Kir)
4. hodZOPZop2odpadá(Kir)
4.A3. hodPsK(311)suplujeZušťáková Irena(Poh)
4. hodOše(4D1)změnaHromádková Jana
6. hodNJNzal(4P1)změnaKroková Radmila
4.B4. hodPsKZals(311)suplujeHnízdilová Eva(Poh)
6. hodOšeodpadá(Janí)
7. hodKoAjTv2(4D1)přesun <<Hambálková Zuzanaz 9. hod
9. hodKoAjTv2přesun >>na 7. hod
4.LA4. hodZKOodpadá(Janí)
5. hodMat(413)přesun <<Balická Darinaz 23.2. 2. hod
6. hodNJNzal(4P1)změnaKroková Radmila
4.LB3. hodFyz(4D2)změnaLišková Ludmila
5. hodBio(4D2)změnaZubíčková Jana
7. hodChe(206)změnaLišková Ludmila
8. hodZKO(104)suplujeBalická Darina(Janí)
4.S4. hodPsKZals(311)suplujeHnízdilová Eva(Poh)